Κοινές αθλητικές δράσεις για την Ευρωπαϊκή Εβδομάδα Αθλητισμού πραγματοποιήθηκαν σήμερα σε συνεργασία με το 2ο Δημοτικό Σχολείο Πρέβεζας και το 1ο Ειδικό Νηπιαγωγείο.
Στην εκδήλωση παραβρέθηκαν ο Δ/ντης Πρωτοβάθμιας Εκ/σης κ. Ηλίας Μιχάλης, η συντονίστρια Εκ/κου Έργου κ.
Σοφία Πασσά και ο Προϊστάμενος του ΚΕΣΥ κ. Παπαγεωργίου Δημήτρης.
Το 1ο Ειδικό Νηπιαγωγείο ευχαριστεί θερμά τον Δ/ντη του 2ου Δημοτικού Σχολείου κ. Τζουμελέκα Δημήτρη καθώς και την Γυμνάστρια κ. Ιουλία Λύρου για την υπέροχη φιλοξενία.
![](https://scontent.fskg4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/387779172_796549162477347_2005540461339267542_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=Uj6DdIHbp9YAX94jp9W&_nc_ht=scontent.fskg4-1.fna&oh=00_AfCYBy5RrvDZDZyOb60a5iERGXBsqvIutE_PZlFAX8fSUQ&oe=652B3B51)
![](https://scontent.fskg4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/387789978_796549269144003_3214868299858755233_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=u7VHgJiae8gAX9e_F7l&_nc_ht=scontent.fskg4-1.fna&oh=00_AfDSdWAhKvyE-BY4L3yai_JNvR-JxuMDIpUYlcPQp-g0Yw&oe=652BBFFD)
ΠΗΓΗ-φώτος: Δημοτική Ραδιοφωνία Πρέβεζας