Την ομάδα βόλεϊ γυναικών του Φιλαθλητικο,ύ τις πρωταθλήτριες της καρδιάς της Πρέβεζας, συνεχάρη ο Υπ. Βουλευτής Πρέβεζας της ΝΔ Στέργιος Γιαννάκης με μήνυμά του στο διαδίκτυο:
Πολλά συγχαρητήρια στην ομάδα βόλεϊ γυναικών του Φιλαθλητικού για την κατάκτηση του πρωταθλήματος και για την άνοδο στην Pre League. Μας κάνατε όλους υπερήφανους.![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t17/1.5/16/1f3c6.png)
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t17/1.5/16/1f3c6.png)
Αποδείξατε ότι μόνο τυχαία δεν φτάσατε στους στόχους που είχατε βάλει. Η σκληρή δουλειά φάνηκε στο γήπεδο. Συγχαρητήρια στην διοίκηση, τον προπονητή και σε όλες τις αθλήτριες του συλλόγου. Θα είμαστε στο πλευρό σας σε κάθε σας προσπάθεια.