Κυριακή, 17/11/2019 | 17:08

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 4ου Ομίλου της Γ΄Εθνικής – Που παίζουν ΠΑΣ Πρέβεζα, Αχέρων, Τηλυκράτης

124 Προβολές
Σπύρος Πλέουρας | 11/09/2019, 12:55 μμ | 0 σχόλια

 

Το πρόγραμμα στάλθηκε από το γραφείο τύπου του ΠΑΣ Πρέβεζα

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 14η

Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΟ Ανατολής

Θιναλιακός-Μακεδονικός Φούφα

Απόλλων Ευπαλίου-ΑΕ Λευκίμμης

ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-ΑΕ Μεσολογγίου

Αχέρων Καναλακίου-Σούλι Παραμυθιάς

ΠΑΣ Πρέβεζα-Ναυπακτιακός Αστέρας

Αναγέννηση Άρτας-Αστέρας Ιτέας

 

2η αγωνιστική 15η

Θιναλιακός-Τηλυκράτης Λευκάδας

ΑΟ Ανατολής-Απόλλων Ευπαλίου

Μακεδονικός Φούφα-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης

ΑΕ Λευκίμμης-Αχέρων Καναλακίου

ΑΕ Μεσολογγίου-ΠΑΣ Πρέβεζα

Σούλι Παραμυθιάς-Αναγέννηση Άρτας

Ναυπακτιακός Αστέρας-Αστέρας Ιτέας

 

3η αγωνιστική 16η

Τηλυκράτης Λευκάδας-Απόλλων Ευπαλίου

ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-Θιναλιακός

Αχέρων Καναλακίου-ΑΟ Ανατολής

ΠΑΣ Πρέβεζα-Μακεδονικός Φούφα

Αναγέννηση Άρτας-ΑΕ Λευκίμμης

Αστέρας Ιτέας-ΑΕ Μεσολογγίου

Ναυπακτιακός Αστέρας-Σούλι Παραμυθιάς

 

4η αγωνιστική 17η

ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-Τηλυκράτης Λευκάδας

Απόλλων Ευπαλίου-Αχέρων Καναλακίου

Θιναλιακός-ΠΑΣ Πρέβεζα

ΑΟ Ανατολής-Αναγέννηση Άρτας

Μακεδονικός Φούφα-Αστέρας Ιτέας

ΑΕ Λευκίμμης-Ναυπακτιακός Αστέρας

ΑΕ Μεσολογγίου-Σούλι Παραμυθιάς

 

5η αγωνιστική 18η

Τηλυκράτης Λευκάδας-Αχέρων Καναλακίου

ΠΑΣ Πρέβεζα-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης

Αναγέννηση Άρτας-Απόλλων Ευπαλίου

Αστέρας Ιτέας-Θιναλιακός

Ναυπακτιακός Αστέρας-ΑΟ Ανατολής

Σούλι Παραμυθιάς-Μακεδονικός Φούφα

ΑΕ Μεσολογγίου-ΑΕ Λευκίμμης

 

6η αγωνιστική 19η

ΠΑΣ Πρέβεζα-Τηλυκράτης Λευκάδας

Αχέρων Καναλακίου-Αναγέννηση Άρτας

ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-Αστέρας Ιτέας

Απόλλων Ευπαλίου-Ναυπακτιακός Αστέρας

Θιναλιακός-Σούλι Παραμυθιάς

ΑΟ Ανατολής-ΑΕ Μεσολογγίου

Μακεδονικός Φούφα-ΑΕ Λευκίμμης

 

7η αγωνιστική 20ή

Τηλυκράτης Λευκάδας-Αναγέννηση Άρτας

Αστέρας Ιτέας-ΠΑΣ Πρέβεζα

Ναυπακτιακός Αστέρας-Αχέρων Καναλακίου

Σούλι Παραμυθιάς-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης

ΑΕ Μεσολογγίου-Απόλλων Ευπαλίου

ΑΕ Λευκίμμης-Θιναλιακός

Μακεδονικός Φούφα-ΑΟ Ανατολής

 

8η αγωνιστική 21η

Αστέρας Ιτέας-Τηλυκράτης Λευκάδας

Αναγέννηση Άρτας-Ναυπακτιακός Αστέρας

ΠΑΣ Πρέβεζα-Σούλι Παραμυθιάς

Αχέρων Καναλακίου-ΑΕ Μεσολογγίου

ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-ΑΕ Λευκίμμης

Απόλλων Ευπαλίου-Μακεδονικός Φούφα

Θιναλιακός-ΑΟ Ανατολής

 

9η αγωνιστική 22η

Τηλυκράτης Λευκάδας-Ναυπακτιακός Αστέρας

Σούλι Παραμυθιάς-Αστέρας Ιτέας

ΑΕ Μεσολογγίου-Αναγέννηση Άρτας

ΑΕ Λευκίμμης-ΠΑΣ Πρέβεζα

Μακεδονικός Φούφα-Αχέρων Καναλακίου

ΑΟ Ανατολής-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης

Απόλλων Ευπαλίου-Θιναλιακός

 

10η αγωνιστική 23η

Σούλι Παραμυθιάς-Τηλυκράτης Λευκάδας

Ναυπακτιακός Αστέρας-ΑΕ Μεσολογγίου

Αστέρας Ιτέας-ΑΕ Λευκίμμης

Αναγέννηση Άρτας-Μακεδονικός Φούφα

ΠΑΣ Πρέβεζα-ΑΟ Ανατολής

Αχέρων Καναλακίου-Θιναλιακός

ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-Απόλλων Ευπαλίου

 

11η αγωνιστική 24η

Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΕ Μεσολογγίου

ΑΕ Λευκίμμης-Σούλι Παραμυθιάς

Μακεδονικός Φούφα-Ναυπακτιακός Αστέρας

ΑΟ Ανατολής-Αστέρας Ιτέας

Θιναλιακός-Αναγέννηση Άρτας

Απόλλων Ευπαλίου-ΠΑΣ Πρέβεζα

Αχέρων Καναλακίου-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης

 

12η αγωνιστική 25η

ΑΕ Λευκίμμης-Τηλυκράτης Λευκάδας

ΑΕ Μεσολογγίου-Μακεδονικός Φούφα

Σούλι Παραμυθιάς-ΑΟ Ανατολής

Ναυπακτιακός Αστέρας-Θιναλιακός

Αστέρας Ιτέας-Απόλλων Ευπαλίου

Αναγέννηση Άρτας-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης

ΠΑΣ Πρέβεζα-Αχέρων Καναλακίου

 

13η αγωνιστική 26η

Τηλυκράτης Λευκάδας-Μακεδονικός Φούφα

ΑΟ Ανατολής-ΑΕ Λευκίμμης

Θιναλιακός-ΑΕ Μεσολογγίου

Απόλλων Ευπαλίου-Σούλι Παραμυθιάς

ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-Ναυπακτιακός Αστέρας

Αχέρων Καναλακίου-Αστέρας Ιτέας

Αναγέννηση Άρτας-ΠΑΣ Πρέβεζα

Σχολιάστε εδώ

Η διεύθυνση του email σας δεν θα δημοσιευθεί.

Παρόμοια άρθρα