Η Τ.Ο. Οργάνωση Πρέβεζας του ΚΚΕ σας προσκαλεί στην εκδήλωση με θέμα η Τραγικές Συνέπειες της Στρατηγικής της Ευρωπαϊκής Ένωσης σε Υγεία – Πρόνοια .
<<Με το ΚΚΕ αντεπίθεση για την υγεία του λαού>>
Το Σάββατο 25 Μαΐου στις 8:00 το βράδυ στην παραλία στην πλατεία ελευθερίας θα μιλήσει η Δήμητρα Σταματέλου υποψήφια Ευρωβουλευτής του ΚΚΕ γιατρός παθολόγος , επιμελήτρια β στον Ευαγγελισμό , Οργανωτική Γραμματέας της ο ΟΕΝΓΕ .
Θα χαιρετήσει ο Κώστας Κύρλας μέλος της Τομεακής Επιτροπής του ΚΚΕ Πρέβεζας , γιατρός καρδιολόγος πρόεδρος του συλλόγου εργαζομένων του νοσοκομείου Πρέβεζας μέλος του διοικητικού συμβουλίου της ΕΙΝΗ και της ΟΕΝΓΕ
Η Τ.Ο ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΤΟΥ ΚΚΕ