Ο τεχνικός της ΑΕΚ Ματίας Αλμέιδα συνεχίζει τις διακοπές του στο Ιόνιο και έγινε νέος χαμος. Μετά την Ζάκυνθο και την Ιθάκη, ο Αλμέιδα βρέθηκε σε Λευκάδα και Μεγανήσι, όπου κι εκεί… πολιορκήθηκε από φίλους της ΑΕΚ που ήθελαν μια φωτογραφία μαζί του!
Από τις πιο ωραίες συναντήσεις-Αν όχι η πιο ωραία_ όμως που είχε ο Πελάδο στη Λευκάδα, ήταν αυτή με τον δικό μας, τον Πρεβεζάνο Γιώργο Κοκκινίδη που εργάζεται στη Λευκάδα.
Κι ο Ματίας παιδαράς, αλλά και ο δικός μας ο Γιώργος παιδαράς…
Έχει και τα τυχερά του, το επάγγελμά σου Γιώργο, αφού ζεις και αναπνέεις μέσα στον τουρισμό!