Συνελήφθη σήμερα (24-02-2024) το πρωί στην Άρτα από αστυνομικούς του Τμήματος Ασφάλειας Άρτας ημεδαπός, σε βάρος του οποίου σχηματίστηκε δικογραφία για προσβολή γενετήσιας αξιοπρέπειας.
Ειδικότερα, η σύλληψη πραγματοποιήθηκε στο πλαίσιο της αυτόφωρης διαδικασίας, διότι, όπως καταγγέλθηκε, χθες το απόγευμα και έξω από παιδική χαρά ο κατηγορούμενος προέβη δημόσια σε γενετήσια πράξη.
Ο συλληφθείς θα οδηγηθεί στον κ. Εισαγγελέα Πλημμελειοδικών Άρτας.
![](https://www.tomistinenimerosi.gr/wp-content/uploads/2019/07/synelifthi-16chronos-1024x554.jpg)