Συνεχίζοντας τις επισκέψεις σε περιοχές του νομού Πρέβεζας ο υποψήφιος βουλευτής της ΝΔ Στέργιος Γιαννάκης βρέθηκε την Δευτέρα 1η Μαϊου στη Στεφάνη για την Ανακομιδή των Ιερών Λειψάνων του Αγίου Αθανασίου.
![](https://www.tomistinenimerosi.gr/wp-content/uploads/2023/05/stergios-giannakis-stefani-2.jpg)
![](https://www.tomistinenimerosi.gr/wp-content/uploads/2023/05/stergios-giannakis-stefani-3.jpg)
Ο ίδιος σχολίασε για την παρουσία του στη Στεφάνη και την εκκλησία του Αγίου Αθανασίου στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης:
Στον Εσπερινό που τελέστηκε στον Ιερό Ναό του Αγίου Αθανασίου στη Στεφάνη, για την Ανακομιδή των Ιερών Λειψάνων του Αγίου Αθανασίου. Η χάρη Του να δίνει υγεία και φώτιση σε όλο τον κόσμο!