Η Ο.Ε. ανέδειξε σήμερα τον προσωρινό ανάδοχο (ΓΙΓΕΚΑΤ Α.Ε.) του έργου κατασκευής κυκλικού κόμβου στην Ε.Ο. Ιωαννίνων- Ηγουμενίτσας, στη συμβολή με την Περιφερειακή Οδό Ιωαννίνων, προϋπολογισμού 2.354.000 ευρώ.
![](https://www.tomistinenimerosi.gr/wp-content/uploads/2021/09/perifereiaki-odos-ioanninon.png)
Η Ο.Ε. ανέδειξε σήμερα τον προσωρινό ανάδοχο (ΓΙΓΕΚΑΤ Α.Ε.) του έργου κατασκευής κυκλικού κόμβου στην Ε.Ο. Ιωαννίνων- Ηγουμενίτσας, στη συμβολή με την Περιφερειακή Οδό Ιωαννίνων, προϋπολογισμού 2.354.000 ευρώ.