Τετάρτη, 20/11/2019 | 09:35

Η Σταυροδοσία στο Δήμο Πρέβεζας Ανά Συνδυασμό

228 Προβολές
Σπύρος Πλέουρας | 04/06/2019, 9:30 πμ | 0 σχόλια

 

 

 

 

Η σταυροδοσία των υποψήφιων δημοτικών συμβούλων, σύμφωνα με την ανακοίνωση του Πρωτοδικείου Πρέβεζας:

Α΄ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΩΡΑ» ΝΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΑΒΒΑ (υποψήφιος Δήμαρχος)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Δημοτικής Ενότητας Ζαλόγγου (αλφαβητικά)

1.ΖΗΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΕΥΡΙΒΙΑΔΗ 346
2.ΚΟΤΕΝΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 175
3. ΛΟΥΦΕΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 374
4. ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ 95
5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 303
6. ΤΣΟΥΤΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΦΩΤΙΟΥ 70

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Δημοτικής Ενότητας Λούρου (αλφαβητικά)

1. ΚΑΛΔΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 150
2. ΛΑΔΙΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 162
3. ΜΠΕΛΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ 140
4. ΜΠΕΛΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 172
5. ΠΕΠΟΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 217
6. ΣΟΥΡΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 141
7. ΣΠΥΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 213
8. ΤΣΟΒΙΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 107

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Δημοτικής Ενότητας Πρεβέζης (αλφαβητικά)

1. ΑΜΑΡΑΝΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 414
2. ΒΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΠΑΥΛΟΥ 140
3. ΒΡΥΩΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΜΙΧΑΗΛ 265
4. ΓΚΑΝΑ ΕΛΛΗ του ΙΩΑΝΝΗ 85
5. ΔΗΜΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 40
6. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 39
7. ΖΙΩΓΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΟΥ 65
8. ΚΑΣΚΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΥΖ. ΖΩΤΟΥ) 105
9. ΚΑΣΟΥΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 19
10. ΚΕΡΑΜΙΔΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 154
11. ΚΟΥΜΑΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 14
12. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 119
13. ΜΑΚΡΗ ΑΝΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 44
14. ΜΑΝΙΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΥΖ. ΑΝΔΡΕΑ ΤΖΑΒΑΡΑ) 34
15. ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 244
16. ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 243
17. ΝΤΟΜΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 218
18. ΝΤΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 309
19. ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 149
20. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 33
21. ΠΑΠΑΔΟΓΙΩΡΓΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 22
22. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 291
23. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 86
24. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 87
25. ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 42
26. ΠΛΕΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 161
27. ΠΟΥΛΙΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 108
28. ΡΕΚΑΤΣΙΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ 169
29. ΣΙΣΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ 39
30. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΩΜΑ 166
31. ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ 156
32. ΣΤΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ του ΘΩΜΑ 306
33. ΤΑΓΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 128
34. ΤΣΟΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 94
35. ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 114
36. ΦΟΥΡΛΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ 13

Β΄ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (υποψήφιος Δήμαρχος)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Δημοτικής Ενότητας Ζαλόγγου (αλφαβητικά)

1.ΖΗΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 12
2. ΠΑΜΠΟΥΚΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 22
3. ΤΣΟΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ 9
4. ΤΣΟΛΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 23

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Δημοτικής Ενότητας Λούρου του ιδίου (αλφαβητικά)

1. ΑΥΓΕΡΗ ΠΕΠΟΝΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 16
2. ΓΙΑΡΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 3
3. ΛΙΟΝΤΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ 5
4. ΦΟΥΣΕΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΗΛΙΑ 10
5. ΧΗΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 3

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Δημοτικής Ενότητας Πρεβέζης (αλφαβητικά)

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ 11
2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 15
3. ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΜΑΡΙΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΥ 8
4. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1
5. ΓΚΟΥΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 5
6. ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 10
7. ΚΑΤΣΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 14
8. ΚΑΤΩΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 13
9. ΚΟΝΤΟΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2
10. ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 34
11. ΛΕΛΟΒΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1
12. ΜΑΚΑΝΣΙ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 6
13. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΕΛΠΙΔΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 15
14. ΝΑΝΟΥ ΑΝΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 11
15. ΠΑΣΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 0
16. ΡΑΠΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 3
17. ΣΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1
18. ΣΙΟΥΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΘΕΟΦΑΝΗ 21
19. ΣΟΠΙΚΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 10
20. ΣΟΥΒΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 11
21. ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 14
22. ΤΕΦΑ ΕΛΕΝΗ του ΗΛΙΑ 20
23. ΤΖΟΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 19
24. ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18

 

Γ΄ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΗΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ !» ΓΕΩΡΓΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (υποψήφιος Δήμαρχος)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Δημοτικής Ενότητας Ζαλόγγου (αλφαβητικά)

1. ΚΑΤΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 621
2. ΛΟΥΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 164
3. ΠΑΠΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 198
4. ΠΑΣΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΝΝΑ) του ΜΙΧΑΗΛ 359
5. ΣΑΡΙΑΝΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 626
6. ΣΙΛΙΟΓΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 197

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Δημοτικής Ενότητας Λούρου (αλφαβητικά)

1. ΑΥΓΕΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΚΛΗ 441
2. ΓΚΟΛΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΩΤΗΡΗ 71
3. ΠΑΓΓΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 581
4. ΠΑΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 345
5. ΣΙΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 273
6. ΦΑΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΑΔΑΜ 177
7. ΦΛΟΥΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΘΩΜΑ 301

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Δημοτικής Ενότητας Πρεβέζης (αλφαβητικά)

1. ΑΚΡΙΒΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 303
2. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 208
3. ΑΡΓΥΡΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 290
4. ΒΑΓΓΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 114
5. ΒΑΡΤΕΛΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΕΤΡΟΥ 98
6. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 237
7. ΔΑΡΔΑΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 351
8. ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 27
9. ΚΑΜΠΕΡΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 172
10. ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 661
11. ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 120
12. ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΚΛΑΙΡΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 81
13. ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 143
14. ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 230
15. ΚΛΟΝΤΖΑΡΗΣ ΚΙΜΩΝ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 59
16. ΚΟΥΜΠΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 465
17. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 269
18. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΕΡΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 96
19. ΚΩΤΣΙΑΡΙΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 107
20. ΛΑΖΑΡΗ ΑΛΙΚΗ ΙΛΙΑΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 59
21. ΛΑΜΠΡΑΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 139
22. ΜΙΧΑ ΑΘΗΝΑ του ΗΡΑΚΛΗ  53
23. ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ 215
24. ΜΠΕΪΝΤΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 231
25. ΜΠΙΤΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΛΕΑΡΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 94
26. ΜΠΙΤΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 139
27. ΜΠΟΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΤΣΟΥ 35
28. ΝΤΕΤΣΙΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΑΓΑΠΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 102
29. ΝΤΟΛΑΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 120
30. ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 164
31. ΠΑΠΠΑΣ ΙΩΣΗΦ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 175
32. ΡΑΒΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 222
33. ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 100
34. ΤΕΡΝΕΖΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 56
35. ΤΣΙΠΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 190
36. ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ 185

 

Δ΄ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗ» ΡΟΠΟΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (υποψήφιος Δήμαρχος)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Δημοτικής Ενότητας Ζαλόγγου (αλφαβητικά)

1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 537
2. ΓΟΥΛΙΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 73
3. ΚΟΤΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 431
4. ΟΥΖΟΥΝΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 165
5. ΦΟΥΝΤΟΥΚΟΓΛΟΥ ΜΟΥΚΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 103
6. ΧΟΪΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 199

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Δημοτικής Ενότητας Λούρου (αλφαβητικά)

1. ΓΙΩΤΗ ΑΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 106
2. ΔΗΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 327
3. ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΣΗΦ 147
4. ΠΑΠΠΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΡΙΣΤΑΓΟΡΑ 264
5. ΣΚΙΑΡΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΤΙΟΝΗ 39
6. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 107

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Δημοτικής Ενότητας Πρεβέζης (αλφαβητικά)

1. ΑΓΓΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 44
2. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 81
3. ΑΣΠΡΟΓΕΡΑΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 40
4. ΑΥΔΙΚΟΣ ΘΕΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ (ΚΑΝΙΕΜΠΑΣ) 96
5. ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 47
6. ΓΚΟΥΝΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΒΑΓΓΕΛΗ (ΚΥΡΙΑΖΗ) 88
7. ΔΗΜΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΗΛΙΑ 123
8. ΖΕΡΒΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 240
9. ΖΗΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 93
10. ΚΑΚΑΒΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 107
11. ΚΑΤΖΙΩΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ 41
12. ΚΕΤΙΚΟΓΛΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 137
13. ΚΟΤΖΑΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 151
14. ΚΟΥΡΤΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 25
15. ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 58
16. ΚΩΤΣΗ ΜΑΪΛΙΝΤΑ του ΙΣΜΑΗΛ 25
17. ΛΑΔΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 84
18. ΛΑΖΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 55
19. ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 40
20. ΜΗΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 139
21. ΜΙΝΟΥ ΣΑΚΚΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 15
22. ΜΠΑΜΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΒΑΓΓΕΛΗ 50
23. ΝΙΚΟΛΟΥ ΓΚΟΛΦΩ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 121
24. ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΖΩΗ του ΘΩΜΑ (ΚΡΙΚΑ) 156
25. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 139
26. ΠΑΠΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 135
27. ΠΑΣΣΑ ΑΝΘΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 23
28. ΠΙΕΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 69
29. ΠΟΥΡΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΙΜΩΝΑ 153
30. ΣΟΥΡΤΖΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 126
31. ΣΠΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 38
32. ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ 82
33. ΤΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 74
34. ΤΣΕΚΟΥΡΛΟΥΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 23
35. ΤΣΟΓΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 143
36. ΧΗΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 164

 

Ε ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» ΜΠΑΪΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (υποψήφιος Δήμαρχος)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Δημοτική Ενότητα Ζαλόγγου  (αλφαβητικά):

1. ΚΑΣΚΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 220
2. ΚΑΤΣΑΒΑΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 181
3. ΚΟΛΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ (ΝΙΚΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 193
4. ΚΟΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 376
5. ΜΠΟΥΖΟΥΚΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 102
6. ΠΙΠΙΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 471

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Δημοτικής Ενότητας Λούρου  (αλφαβητικά):

1. ΚΑΚΙΟΥΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 742
2. ΚΑΤΣΑΟΥΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΛΑΜΠΡΑΚΗ 612
3. ΚΑΤΣΑΟΥΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 268
4. ΝΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 224
5. ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 278
6. ΣΑΚΚΑ ΒΑΚΑΛΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 100
7. ΤΕΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 129
8. ΤΖΩΚΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 396

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Δημοτικής Ενότητας Πρεβέζης (αλφαβητικά):

1. ΑΓΓΕΛΗ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΙΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΡΙΤΣΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 319
2. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΟΣΜΑ 106
3. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 368
4. ΑΥΔΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 351
5. ΓΑΛΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 231
6. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 499
7. ΓΚΟΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 50
8. ΔΡΑΚΟΥ ΜΕΛΠOΜΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 37
9. ΖΟΥΜΠΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 75
10. ΚΑΡΑΣΑΒΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 44
11. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 474
12. ΚΟΥΚΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 86
13. ΚΟΥΜΠΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 55
14. ΛΙΑΡΟΚΑΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 56
15. ΜΑΤΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 555
16. ΜΑΤΣΑΪΔΩΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ 91
17. ΝΕΛΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 230
18. ΝΕΣΣΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 233
19. ΝΟΥΤΣΗ ΜΑΙΡΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 56
20. ΝΤΙΤΣΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 214
21. ΠΑΛΑΝΤΖΑ ΟΛΓΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 66
22. ΠΑΣΧΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 36
23. ΣΑΚΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΛΕΩΝΙΔΑ 173
24. ΣΑΡΑΜΠΑΣΙΝΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 440
25. ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  109
26. ΣΒΑΡΝΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 61
27. ΣΙΑΝΟΥ ΧΑΪΔΩ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 22
28. ΣΟΥΪΔΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΤΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 44
29. ΣΤΥΛΟΥ ΝΑΣΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΑΡΚΟΥ 135
30. ΣΥΓΚΟΥΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 168
31. ΤΕΦΑ ΡΑΠΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΗΛΙΑ 173
32. ΤΣΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ 115
33. ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 72
34. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 184
35. ΧΟΡΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 163
36. ΧΡΗΣΤΙΑ ΑΡΕΤΗ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ 52

Ζ΄ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ» ΑΜΑΡΑΝΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (υποψήφιος Δήμαρχος)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Δημοτικής Ενότητας Ζαλόγγου (αλφαβητικά)

1. ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 158
2. ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 169
3. ΔΡΑΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 92
4. ΖΑΡΒΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 209
5. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 92
6. ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΟΛΥΝΙΚΗ 120

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Δημοτικής Ενότητας Λούρου (αλφαβητικά)

1. ΒΟΥΛΙΣΤΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 248
2. ΔΕΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 114
3. ΔΡΟΣΟΥ (ΚΟΝΑΚΗ) ΜΑΡΘΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 98
4. ΚΥΡΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΣΗΦ 582
5. ΜΠΕΛΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 55
6. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 73
7. ΣΙΣΚΑ ΕΛΠΙΔΑ του ΗΡΑΚΛΗ 74
8. ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΙΩΣΗΦ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 268

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Δημοτικής Ενότητας Πρεβέζης (αλφαβητικά)

1. ΑΝΤΥΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 137
2. ΑΥΔΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΗΛΙΑ 70

3. ΓΟΥΡΝΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΜΕΛΑΝΘΗ 86
4. ΖΗΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 113
5. ΖΩΗ ΤΙΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩ (ΓΙΩΤΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 99
6. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΝΑ (ΤΑΤΙΑΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 20
7. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΖΩΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 13
8. ΚΑΚΑΒΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΔΑΝΙΗΛ 58
9. ΚΑΠΠΑ (ΝΟΒΑ) ΧΑΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 125
10. ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 161
11. ΚΑΤΣΑΒΑΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 58
12. ΚΑΤΣΙΠΑΝΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 174
13. ΚΑΤΣΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 54
14. ΚΙΤΣΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 46
15. ΚΟΝΤΟΜΙΧΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 57
16. ΚΟΤΖΑΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ 126
17. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 250
18. ΛΑΜΠΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 80
19. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 202
20. ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 70
21. ΜΠΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΟΣΜΑ 75
22. ΜΠΡΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 75
23. ΝΑΣΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 182
24. ΝΑΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ 234
25. ΝΤΑΚΟΒΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 63
26. ΠΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 165
27. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 264
28. ΠΟΥΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 82
29. ΡΕΤΣΙΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 80
30. ΡΟΥΣΗ (ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 68
31. ΣΑΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 85
32. ΣΟΠΙΚΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 53
33. ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 96
34. ΤΣΑΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14
35. ΤΣΟΥΚΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 30
36. ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 36

Η΄ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «Στροφή στο Μέλλον» ΦΟΝΤΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (υποψήφιος Δήμαρχος)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Δημοτικής Ενότητας Ζαλόγγου (αλφαβητικά)

1. ΖΕΝΕΜΠΙΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΜΙΧΑΗΛ  264
2. ΚΟΥΜΠΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 76
3. ΜΑΚΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 158
4. ΠΑΜΠΟΥΚΙΔΟΥ ΣΙΜΕΛΑ (ΜΕΛΙΝΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 165
5. ΣΤΑΪΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΩΜΑ  59
6. ΤΣΟΥΜΑΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 87

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Δημοτικής Ενότητας Λούρου (αλφαβητικά)

1. ΑΥΓΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ  120
2. ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ 230
3. ΚΩΤΣΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 119
4. ΛΕΛΟΒΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 405
5. ΛΙΟΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 169
6. ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 83

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Δημοτική Ενότητα Πρεβέζης (αλφαβητικά)

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 132
2. ΑΝΩΓΙΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 461
3. ΑΡΑΠΗ ΚΟΤΣΙΝΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ (ΜΑΡΗ) του ΜΙΧΑΗΛ 198
4. ΑΥΓΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 63
5. ΒΑΣΙΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 102
6. ΓΑΤΣΙΟΥ ΣΑΚΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 109
7. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΟΥΣΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 170
8. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΤΟΥ ΠΑΝΩΡΑΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 107
9. ΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 108
10. ΚΑΖΑΜΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 63
11. ΚΑΡΤΣΑΚΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 51
12. ΚΑΤΣΗ ΣΟΦΙΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ 76
13. ΚΕΝΤΡΟΥ ΛΙΑΣΚΟΥ ΑΓΑΘΗ (ΑΝΘΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 58
14. ΚΟΥΜΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 41
15. ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 514
16. ΚΩΤΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 254
17. ΛΟΗ ΜΑΡΙΑΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 174
18. ΜΙΧΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 30
19. ΜΠΑΛΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 93
20. ΜΠΑΡΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 61
21. ΜΠΑΡΚΟΥΖΟΥ ΜΑΡΚΗ ΑΝΝΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ 71
22. ΜΩΚΟΥ ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ (ΛΙΝΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 55
23. ΝΟΥΤΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 33
24. ΝΤΑΛΛΑ ΑΘΗΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 111
25. ΝΤΟΥΣΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 110
26. ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 213
27. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΜΙΧΑΗΛ 154
28. ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 79
29. ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 144
30. ΡΕΒΙΣΙΟΥ ΒΕΪΤΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 51
31. ΣΟΠΙΚΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 67
32. ΤΣΙΟΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 84
33. ΤΣΟΓΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 159
34. ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΠΕΤΡΟΥ 69

Σχολιάστε εδώ

Η διεύθυνση του email σας δεν θα δημοσιευθεί.

Παρόμοια άρθρα