Τετάρτη, 17/07/2024 | 12:19

Το Κοινό των Ηπειρωτών παρουσίασε τους υποψηφίους για τις αυτοδιοικητικές εκλογές

487 Προβολές
Σπύρος Πλέουρας | 04/08/2023, 4:22 μμ | 0 σχόλια

 

Παρουσίαση των πρώτων 58 Υποψηφίων με την παράταξη “Κοινό των Ηπειρωτών” για τις αυτοδιοικητικές εκλογές του Οκτωβρίου, από τον επικεφαλής της παράταξης Γιάννη Στέφο και τον Γιώργο Ζάψα.
Ώρα ευθύνης για την Ήπειρο, ώρα ευθύνης για όλους όσους ξέρουν, θέλουν και μπορούν να φέρουν την Ήπειρο στη θέση που της αξίζει
Υποψήφιες/οι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Άρτας
1. ΓΚΙΖΑ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του Βασιλείου, Καθηγήτρια Πληροφορικής ΔΕ,MSc Μηχανικών Η/Υ και Δικτύων, Περιφερειακή Σύμβουλος Ηπείρου
2. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Δημητρίου, Στρατιωτικός
3. ΜΠΕΚΑ-ΚΑΓΚΙΟΥΖΗ ΕΛΠΙΔΑ του Δημητρίου, Γεωπόνος Πανεπιστημίου Ιωαννίνων, παραγωγός φυτωρίων
4. ΝΑΤΣΙΚΑ ΑΓΛΑΙΑ του Λάμπρου, Καθηγήτρια Μουσικής ,ειδικότητα πιάνο
5. ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Θεοδώρου, Εκπαιδευτικός ΠΕ
6. ΤΖΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη, Συνταξιούχος ΙΚΑ
7. ΤΣΙΠΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Λεωνίδα, Δικηγόρος
Υποψήφιες/οι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Θεσπρωτίας
1. ΚΑΛΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Ευαγγέλου, Υδραυλικός Σιβιτανίδειου σχολής
2. ΚΟΛΙΟΜΙΧΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ (ΒΑΛΑΝΤΗΣ) του Ευαγγέλου, Αγρότης, απόφοιτος ΤΕΙ Πληροφορικής
3. ΛΑΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ανδρέα, Ελεύθερος επαγγελματίας
4. ΜΥΛΩΝΑ-ΣΚΕΥΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ (ΦΕΝΙΑ) του Γεωργίου, Ελεύθερη Επαγγελματίας, πρόεδρος του φιλοζωικού συλλόγου Φιλιατών , Ιδρυτικό μέλος της θεατρικής ομάδας Φιλιατών.
5. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ναπολέοντος, Ασφαλιστικός Πράκτωρ
6. ΣΤΑΥΡΑΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ του Αντωνίου, Συνταξιούχος ΕΛΤΑ
Υποψήφιες/οι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Ιωαννίνων
1. ΒΛΑΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Κωνσταντίνου, άνεργη
2. ΒΟΝΤΙΝΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του Δημητρίου, Δασεργάτης, πρόεδρος Κοινότητας Γρεβενιτίου
3. ΒΡΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σπυρίδωνος, Καθηγητής Αγγλικής Γλώσσας Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, Διευθυντής ΓΕΛ Δολιανών
4. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Χαράλαμπου, Πληροφορικός MSc, Συνεργάτης Επιτροπής Ερευνών του Ε.Λ.Κ.Ε. του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων, Υποψήφιος διδάκτορας Ιατρικής σχολής Πανεπιστημίου Ιωαννίνων
5. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ του Λεωνίδα, Εκπαιδευτικός ΠΕ, ΜΔΕ οργάνωση ,διοίκηση και αξιολόγηση της εκπαίδευσης, υποψήφια διδάκτωρ ΠΤΔΕ Πανεπιστημίου Ιωαννίνων
6. ΖΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Κωνσταντίνου ,Οικονομολόγος, αμπελουργός, δημοτικός σύμβουλος Δήμου Πωγωνίου
7. ΖΗΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου, Εκπαιδευτικός ΠΕ, Πρόεδρος Εφορευτικού συμβουλίου δημόσιας βιβλιοθήκης Κόνιτσας
8. ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Χρυσοστόμου, Φυσικός, πρώην δημοτικός σύμβουλος
9. ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Δημητρίου, Αγιογράφος- Εικαστικός
10. ΚΟΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του Βασιλείου, Ιδιωτικός υπάλληλος γραφείου
11. ΚΟΛΙΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Γεωργίου, Ελεύθερος επαγγελματίας
12. ΚΟΛΟΚΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ του Παναγιώτη, Αρχιτέκτονας
13. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Βασιλείου, Ηλεκτρονικός Μηχανικός – Ελεύθερος επαγγελματίας
14. ΛΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός ΕΜΠ
15. ΛΥΤΡΑ ΑΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου, Αρχιτέκτονας-Μηχανικός,
16. ΛΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Μιχαήλ, Καθηγητής φυσικής αγωγής, Προπονητής στίβου ΕΚΑ Δωδώνης
17. ΜΑΝΘΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου, Καθηγητής τμήματος Φυσικής Πανεπιστημίου Ιωαννίνων
18. ΜΑΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου, Επίκουρος Καθηγητής Ψυχιατρικής του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων ,πρώην βουλευτής Ιωαννίνων του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ
19. ΜΟΣΧΙΔΟΥ ΜΑΙΡΗ του Σταύρου, Εκπαιδευτικός ΠΕ ειδικής αγωγής
20. ΝΤΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Κωνσταντίνου, Καθηγητής φυσικής αγωγής ΔΕ – Προπονητής, διδάκτωρ Πανεπιστημίου Ιωαννίνων
21. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Μιλτιάδη, Ομότιμος Καθηγητής του Τμήματος Χημείας του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων
22. ΠΑΧΑΤΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου, Ιατρός Νευροχειρουργός, Διευθυντής ΕΣΥ ΠΓΝΙ
23. ΠΡΟΚΟΣ ΘΩΜΑΣ του Κωνσταντίνου, Ελεύθερος επαγγελματίας
24. ΡΕΚΑΤΑΣ ΘΩΜΑΣ του Μιχαήλ, Συνταξιούχος
25. ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του Νικολάου, Οικονομολόγος- Περιφερειολόγος
26. ΣΤΕΦΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Στέφου, Αργυροχρυσοχόος, Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Ζίτσας
27. ΣΤΕΦΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θεοδώρου, Εκπαιδευτικός ΠΕ, πρώην βουλευτής Ιωαννίνων του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ
28. ΤΖΙΑΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χαριλάου, Νοσηλευτής, Διδάκτωρ Κοινωνικής Ψυχιατρικής (PhD, MSc), Σύμβουλος Καθηγητής στο Ελληνικό Ανοικτό Πανεπιστήμιο και Προϊστάμενος Νοσηλευτικού Τομέα στο ΠΓΝΙ
29. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του Χρήστου, Εκπαιδευτικός ΔΕ, Διευθύντρια Γυμνασίου Δελβινακίου
30. ΤΣΟΛΙΟΥ ΗΛΙΑΝΑ του Κωνσταντίνου, Κτηνίατρος στο Κτηνιατρικό Εργαστήριο Ιωαννίνων του ΥΠΑΑΤ, Γραμματέας του Πανελλήνιου Κτηνιατρικού Συλλόγου, ΓΓ του ΓΕΩΤ.Ε.Ε
31. ΦΛΙΤΟΥΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Αθανασίου, Αναπληρωτής Καθηγητής Τμήματος Ιστορίας Πανεπιστημίου Ιωαννίνων
32. ΧΑΛΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Δημητρίου , Πολιτικός Μηχανικός
33. ΧΑΡΙΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Πανταζή , Επισκέπτης Υγείας, Πτυχίο Τ.Ε.Ι. Αθήνας, με Μεταπτυχιακό Τίτλο Ειδίκευσης στη Δημόσια Υγεία, Διδάκτωρ της Ιατρικής σχολής Πανεπιστημίου Ιωαννίνων
Υποψήφιες/οι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Πρέβεζας
1. ΑΝΩΓΙΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ιωάννη, Μηχανολόγος-Μηχανικός
2. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Κωνσταντίνου, Εργαζόμενος στο ΠΓΝΙ
3. ΚΟΝΤΟΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου, Αρχιτέκτονας
4. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Νικολάου, Γεωπόνος, Πρόεδρος ΓΕΩΤ.Ε.Ε Ηπείρου-Ιονίων Νήσων, Περιφερειακός σύμβουλος
5. ΚΟΤΖΑΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βασιλείου, Ελεύθερος Επαγγελματίας, αγρότης
6. ΜΑΡΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ευαγγέλου, Φιλόλογος, πρώην υποψήφια βουλευτής Πρέβεζας με τον ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ
7. ΜΙΧΑΣ ΒΗΣΣΑΡΗΣ του Σπυρίδωνος , Οδοντίατρος, Διευθυντής ΕΣΥ ΓΝΠ
8. ΜΠΑΡΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Κωνσταντίνου, Ελεύθερος επαγγελματίας ,Ειδικός μηχανογραφημένου λογιστηρίου, ηθοποιός του θεατρικού εργαστηρίου Πρέβεζας
9. ΝΤΟΝΤΟΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Γεωργίου, Φοιτητής, ιδιωτικός υπάλληλος
10. ΤΣΙΓΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του Ευθυμίου, Επιχειρηματίας τουρισμού
11. ΦΙΛΛΙΠΟΥΣΗΣ ΜΑΘΙΟΣ του Μάριου, Εκπαιδευτικός ΠΕ, αιρετός ΠΥΣΠΕ Πρέβεζας
12. ΧΑΣΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη, Υπάλληλος Δήμου Φιλιππιάδας

 

Σχολιάστε εδώ

Η διεύθυνση του email σας δεν θα δημοσιευθεί.

Παρόμοια άρθρα