Η ΔΕΥΑ Πρέβεζας ανακοινώνει ότι “αύριο Τετάρτη 1 και μεθαύριο Πέμπτη 2 Φεβρουαρίου θα σημειώνεται κατά διαστήματα χαμηλή πίεση νερού ή και διακοπή της υδροδότησης στην πόλη της Πρέβεζας και κυρίως στις περιοχές Νεοχώρι, Άγιος Θωμάς και Μύτικας, λόγω αναγκαίων παρεμβάσεων στο πλαίσιο του έργου της Περιφέρειας Ηπείρου “Παράκαμψη Νικόπολης – Συγκοινωνιακά έργα ανάδειξης αρχαιολογικού χώρου Νικόπολης. Ζητάμε την κατανόηση των δημοτών και παρακαλούμε για την αποφυγή άσκοπης χρήσης νερού τις ώρες αιχμής.”
![](https://www.tomistinenimerosi.gr/wp-content/uploads/2017/09/provlima-ydreysis-skiada-prevezas.jpg)