Δευτέρα, 18/12/2017 | 23:35

ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ: ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΚΗΡΥΧΘΕΝΤΩΝ ΤΡΙΩΝ (3) ΣΥΝΔΥΑΣΜΩΝ & ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ, ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ16 & 17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

575 Προβολές
Σπύρος Πλέουρας | 24/11/2017, 3:43 μμ | 0 σχόλια

 

 

  1. ΄΄ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ΄΄

(Επικεφαλής συνδυασμού: Γιαμάς   Ιωάννης)

 

ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟ

 

  1. ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ   ΠΕΤΡΟΣ  του Σταύρου
  2. ΓΙΟΧΑΛΑΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του Θεόδωρου
  3. ΓΚΟΥΜΑΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του Ηλία
  4. ΖΕΡΒΑΣ   ΦΩΤΙΟΣ  του Ελευθερίου
  5. ΚΑΠΠΑΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του Θεμιστοκλή –Γεωργίου
  6. ΚΑΡΤΕΖΙΝΗ   ΑΓΑΘΗ  του Θωμά
  7. ΚΟΥΤΣΟΧΡΗΣΤΟΣ   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  του Ιωάννη
  8. ΚΥΡΙΑΚΗ   ΣΟΦΙΑ  του Θωμά
  9. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του Ιωσήφ
  10. ΚΩΣΤΑΣ   ΘΩΜΑΣ  του Ιωάννη
  11. ΜΠΟΜΠΟΡΗΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του Χρήστου
  12. ΝΑΣΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του Δημητρίου
  13. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του Γεωργίου
  14. ΠΕΠΟΝΗΣ   ΠΕΤΡΟΣ  του Θεοδώρου
  15. ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του Αποστόλου

 

                        ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

 

  1. ΓΙΑΜΑΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ  του  Αναστασίου – Αντωνίου
  2. ΖΩΤΟΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ  του Χαρίλαου
  3. ΚΑΣΚΑΡΗ   ΓΕΩΡΓΙΑ  του Παναγιώτη
  4. ΚΑΤΣΟΥΛΑ   ΒΑΣΙΛΙΚΗ  του Λάμπρου
  5. ΚΟΤΖΑΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ   ΧΡΗΣΤΟΣ  του Βασιλείου
  6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ   ΑΓΓΕΛΙΚΗ  του Ευαγγέλου
  7. ΜΑΤΖΑΜΟΡΤΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του Ιωάννη – Διονυσίου
  8. ΠΑΛΙΟΥΡΑ   ΜΑΡΙΑ  του Αποστόλου
  9. ΠΗΛΙΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ  του Βασιλείου
  10. ΡΙΖΟΣ   ΠΑΣΧΑΛΗΣ  του Δημητρίου
  11. ΣΦΡΙΝΤΖΕΡΗΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ  του Γεωργίου
  12. ΦΟΥΝΤΟΓΛΟΥ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του Μωυσή

 

ΤΜΗΜΑ  ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΙΚΟ

 

  1. ΒΑΓΓΕΛΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του Γεωργίου
  2. ΒΑΣΣΗ  ΒΑΪΑ  του Δημητρίου
  3. ΒΟΥΛΙΣΤΙΩΤΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  του Σπυρίδωνος
  4. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ  ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ  του Δημοσθένη
  5. ΕΞΑΡΧΟΣ  ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ  του Νικολάου
  6. ΝΑΝΟΣ  ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ  του Αντωνίου
  7. ΣΠΥΡΑΚΟΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  του Ελευθερίου

 

ΤΜΗΜΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ

 

  1. ΚΟΥΜΠΟΥΛΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ  του Σπυρίδωνος
  2. ΜΙΧΑΛΗ    ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ  του Σπυρίδωνος
  3. ΜΠΑΜΠΟΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ  του Μηνά

 

 

 

  1. ΄΄ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗ΄΄

(Επικεφαλής Συνδυασμού: Κοτσίνης Χρήστος)

 

ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟ

 

  1. ΜΗΤΡΟΠΑΝΟΥ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΝΑΤΑΣΑ  του Νικολάου
  2. ΠΑΠΑΣΑΒΒΑ   ΚΛΕΟΝΙΚΗ  του Γεωργίου
  3. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ  του Χαράλαμπου
  4. ΤΣΑΒΕΛΗ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  του Παντελή

 

ΤΜΗΜΑ   ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ

 

  1. ΖΕΝΕΜΠΙΣΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ  του Βάιου
  2. ΚΟΤΣΙΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ  του Οδυσσέα

 

ΤΜΗΜΑ   ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

 

  1. ΜΟΥΚΑΝΟΣ   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  του Ελευθερίου
  2. ΜΠΕΚΑ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  του Δημητρίου
  3. ΠΑΠΠΑΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ  του Διονυσίου
  4. ΣΠΥΡΑΚΟΥ    ΜΑΡΙΑ  του Χαράλαμπου

 

ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΙΚΟ

 

  1. ΚΟΤΣΙΝΗΣ    ΧΡΗΣΤΟΣ  του Οδυσσέα.

 

 

 

 

  •        ΄΄ΝΕΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ΄΄

(Επικεφαλής συνδυασμού: Μπούρης Ιωάννης)

 

ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟ

 

  1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ   ΜΑΡΙΟΣ  του Κωνσταντίνου
  2. ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του Χρήστου
  3. ΓΚΙΝΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του Γεωργίου
  4. GOBEL   SYLVAIN  του Jean Pierre
  5. ΔΟΝΟΣ   ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ   του Δημητρίου
  6. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του Κωνσταντίνου
  7. ΖΑΠΟΥΝΙΔΗΣ   ΑΝΤΩΝΙΟΣ  του Θεοδώρου
  8. ΚΟΚΚΙΝΗΣ   ΠΑΝΤΕΛΗΣ  του Παναγιώτη
  9. ΚΩΝΣΤΑΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του Δημητρίου
  10. ΚΩΣΤΟΥΣΗ   ΧΡΥΣΑΝΘΗ  του Χαράλαμπου
  11. ΜΠΟΥΡΗΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ  του Βασιλείου
  12. ΝΑΤΣΙΟΥ   ΦΩΤΕΙΝΗ  του Αθανασίου
  13. ΠΑΠΟΥΤΣΗ   ΑΛΙΚΗ  του Βασιλείου
  14. ΣΤΑΥΡΟΥ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του Αριστείδη
  15. ΣΤΥΛΟΣ    ΙΩΣΗΦ  του Θωμά
  16. ΣΩΤΗΡΙΟΥ   ΠΑΥΛΟΣ  του Κοσμά
  17. ΤΖΟΥΜΕΛΕΚΑΣ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  του Κωνσταντίνου
  18. ΤΣΟΛΗ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  του Πέτρου
  19. ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ   ΘΕΟΦΑΝΗΣ  του Δημοσθένη

 

           ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

 

  1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ   ΧΡΙΣΤΙΝΑ  του Ανδρέα
  2. ΓΚΟΥΜΑΣ   ΑΧΙΛΛΕΑΣ  του Νικολάου
  3. ΕΞΑΡΧΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του Ανδρέα
  4. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ   ΜΙΧΑΗΛ  του Πέτρου
  5. ΚΙΤΣΙΟΥ   ΕΙΡΗΝΗ  του Παναγιώτη
  6. ΛΕΝΤΖΟΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του Δημητρίου
  7. ΜΠΑΜΠΗ   ΙΡΜΑ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Τσλιρίμ Σεφά
  8. ΝΑΤΣΙΟΣ   ΣΩΤΗΡΙΟΣ  του Δημοσθένη
  9. ΠΑΤΕΡΑΣ   ΘΩΜΑΣ  του Κωνσταντίνου
  10. ΡΑΠΤΗΣ   ΠΑΝΤΕΛΗΣ  του Ηρακλή
  11. ΤΣΑΛΗΣ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  του Σπυρίδωνος
  12. ΤΣΟΚΟΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του Χρήστου

 

ΤΜΗΜΑ  ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΙΚΟ

 

  1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του Ελευθερίου
  2. ΓΚΑΡΤΖΩΝΗΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του Σπυρίδωνος
  3. ΛΑΜΠΡΟΥΣΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του Γεωργίου
  4. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ   ΜΗΝΑΣ  του Ιωάννη
  5. ΜΠΟΡΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΣΠΥΡΙΔΩΝ  του Παναγιώτη
  6. ΟΛΝΤΕ – ΟΛΤΧΟΦ   ΟΡΕΣΤΗΣ  του Γιοχάνες Λαμπέρτους

 

ΤΜΗΜΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ

 

  1. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  του Σπυρίδωνος
  2. ΣΚΑΡΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  του Ιωάννη

 

 

 

 

 

 

Σχολιάστε εδώ

Η διεύθυνση του email σας δεν θα δημοσιευθεί.

Παρόμοια άρθρα