Δευτέρα, 23/10/2017 | 07:27

Η κλήρωση στους ομίλους της Γ΄ Εθνικής

4 Προβολές
Σπύρος Πλέουρας | 13/09/2015, 11:48 πμ | 0 σχόλια
Την Τετάρτη γνωστοποιήθηκε η σύνθεση των τεσσάρων ομίλων της Γ΄ Εθνικής, αλλά και οι λεπτομέρειες σχετικά με την διεξαγωγή του πρωταθλήματος. Μία μέρα αργότερα, την Πέμπτη, ακολούθησε η κλήρωση για το πρόγραμμα του πρωταθλήματος.
Αναλυτικά οι όμιλοι της Γ΄ Εθνικής:
1ος όμιλος: Έβρος Σουφλίου, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Νέστος Χρυσούπολης, Βυζάντιο Κοκκινοχώματος, Καβάλα, Δόξα Δράμας, Εθνικός Γαζώρου, Εθνικός Αγιονερίου, Καλαμαριά, Καμπανιακός, Ηρακλής Αμπελοκήπων, Άρης, ΑΠΕ Λαγκαδά, Θύελλα Φιλώτα, Απόλλων 1960, Κοζάνη, Εορδαϊκός.
2ος όμιλος: Αχιλλέας Νεοκαισάρειας, Πύδνα Κίτρους, Πιερικός, Αιγινιακός, Εθνικός Φιλιππιάδας, Αχέρων Καναλακίου, Θεσπρωτός, ΑΕ Καραϊσκάκης, Φαρκαδώνα, Ρήγας Φεραίος, Πύρασος, Νίκη Βόλου, Δωτιέας Αγιάς, Οικονόμος Τσαριτσάνης, Τύρναβος, Οπούντιος Μαρτίνου, Φωκικός.
3ος όμιλος: Αιολικός, Κανάρης Χίου, Χαλκίδα, Ηρακλής Ψαχνών, ΑΟ Λεβάντε, ΠΑΟ Λουτρακίου, Παναρκαδικός, Καλαμάτα, Δόξα Ν. Μανωλάδας, ΠΑΟ Βάρδας, Πανηλειακός, Παναργειακος, Ερμιονίδα, Βύζας Μεγάρων, ΑΕ Σπάρτη.
4ος όμιλος: Ηλυσιακός, Κηφισιά, Ηράκλειο, Κεραυνός Γλυφάδας, Φωστήρας, Τράχωνες, Ατρόμητος Πειραιά, Ιωνικός, Εθνικός, ΟΦΗ, ΠΑΟ Κρουσσώνα, Ερμής Ζωνιανών, Επισκοπή, Ιάλυσος, Τρίγλια, Αστέρας Βάρης.
Αναλυτικά το πρόγραμμα στους τέσσερις ομίλους:
1ος όμιλος
ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 1ου ομίλου ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ
1η αγωνιστική:
Απόλλων Κρύας Βρύσης-FC Σέρρες
Εθνικός Αλεξανδρούπολης-ΦΣ Κοζάνη
Καβάλα-Έβρος Σουφλίου
Εορδαϊκός-Απόλλων Καλαμαριάς
Ηρακλής Αμπελοκήπων-Δόξα Δράμας
Καμπανιακός-Νέστος Χρυσούπολης
Εθνικός Αγιονερίου-Θύελλα Φιλώτα
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-ΑΠΕ Λαγκαδά
Ρεπό: Άρης
2ος όμιλος
ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2ου ομίλου ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ
1η αγωνιστική:
ΑΕ Φαρκαδόνας-ΑΕ Καραϊσκάκης
Εθνικός Φιλιππιάδας-Ρήγας Φεραίος
Πύδνα Κίτρους-Θεσπρωτός Ηγουμενίτσας
Οπούντιος Μαρτίνου-Δωτιέας Αγιάς
Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου
Τύρναβος-Πιερικός
Πύρασος Νέας Αγχιάλου-Νίκη Βόλου
Φωκικός-Αιγινιακός
Ρεπό: Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
3ος όμιλος
ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 3ου ομίλου ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ
1η αγωνιστική:
Ηρακλής Ψαχνών-Παναρκαδικός
Καλαμάτα-Δόξα Μανωλάδας
ΑΟ Λεβάντε-Κανάρης Νενήτων
ΑΟ Λουτράκι-Βύζας Μεγάρων
ΑΟ Χαλκίς-Αιολικός
Παναργειακός-ΠΑΟ Βάρδας
ΑΟ Σπάρτη-ΑΕ Ερμιονίδας
4ος όμιλος
ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 4ου ομίλου ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ
1η αγωνιστική:
Αστέρας Βάρης-Ιωνικός
ΠΑΟ Κρουσώνας-ΑΟ Γλυφάδας
Ηλυσιακός-Τρίγλια Ραφήνας
Ιάλυσος Ρόδου-ΑΕ Κηφισιάς
ΑΟΤ Αλίμου-Ατρόμητος Πειραιά
Επισκοπή-ΑΕ Ηράκλειο
Φωστήρας-Ερμής Ζωνιανών
Εθνικός-ΟΦΗ
sportsnow.gr

Σχολιάστε εδώ

Η διεύθυνση του email σας δεν θα δημοσιευθεί.

Παρόμοια άρθρα